شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در ویژه برنامه چند رسانه ای گام دوم انقلاب ؛

مهدی چمران میهمان تاریخ شفاهی ایران صدا شد

سینمای نو > سرویس رادیو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی ایران صدا و فضای مجازی رادیو ؛ مهدی چمران با حضور در استودیو ایران صدا به بازگویی مشاهدات و خاطرات خود در طول هفتاد سال زندگی شخصی و فعالیت های سیاسی خود پرداخت.

وی در گفتگوی 4 ساعته خود در برنامه گام دوم از روند شکل گیری و تثبیت انقلاب اسلامی ایران گفت و همچنین به ذکر خاطرات ناگفته از زندگی سیاسی خود در سه بخش دوران نوجوانی تا پیروزی انقلاب اسلامی ، از بهمن 57 تا شرکت در انتخابات شورای شهر تهران و دوره اخیر فعالیت های سیاسی خود و همچنین بیان مشاهدات خود از شخصیت و ویژگی های شهید مصطفی چمران پرداخت. این برنامه که با اجرای حسن شمشادی تولید شده است در چند بخش بر روی پایگاه تاریخ شفاهی ایران صدا قرار خواهد گرفت.

ویژه برنامه گام دوم، برنامه گفتگو محوری است که در هر قسمت میزبان یکی از شخصیت های برجسته کشور با هدف بیان تاریخ شفاهی و زندگی شخصی و سیاسی میهمانان تولید و پخش می شود.

این گفتگو به زودی در ایران صدا منتشر خواهد شد که علاقه مندان می توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی iranseda.irبه صورت رایگان دریافت کنند.١٩:٥٥ - شنبه ١١ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٨٢١٨    /    تعداد نمایش : ١١٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است