پنج شنبه ١٠ بهمن ١٣٩٨

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

پنجشنبه 27 تیرماه ؛

اقتصاد موسیقی در عندلیب بررسی می شود

سینمای نو > سرویس رادیو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از شبکه رادیویی ایران ، این هفته در برنامه موسیقیایی عندلیب پیرامون مسائل اقتصادی با محوریت موسیقی است که به یقین در برنامه های پیش رو با حضور کارشناسان این عرصه ادامه پیدا خواهد کرد.

سعید مبشری تهیه کننده این برنامه به روابط عمومی رادیو ایران گفت: موسیقیدانان، نوازندگان و خوانندگان و... در مجموع پدید آورندگان یک اثر موسیقیایی در اکثر مواقع کمتر از عواید اقتصادی تولید هنری خود بهرمند شده و یا به کل بی بهره بوده اند .

وی ادامه داد: در حالی که در دنیای هنر امروز در بسیاری از کشورهای جهان راهکارهای کاربردی و موثری برای احقاق اینگونه حقوق ایجاد شده است.

مبشری افزود: در این برنامه بخش هایی با صدای استاد مرتضی حنانه و نوازندگی استاد جلیل شهناز نیز تقدیم شنوندگان رادیو ایران خواهد شد .

عندلیب ویژه برنامه موسیقیایی رادیو ایران به نویسندگی و تهیه کنندگی سعید مبشری ، گویندگی داود حیدری و کارشناسی علیرضا امینی پنجشنبه ها ساعت 22 و تکرار آن یکشنبه ها ساعت 23 روی انتن رادیو ایران می رود.١٤:٣٥ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٠٧٩    /    تعداد نمایش : ١٨١سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است