شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حکم معاون سیما ؛

سرپرست مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما منصوب شد

سینمای نو> سرویس تلویزیون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینمای نو" و به نقل از روابط عمومی معاونت سیما؛ با حکم دکتر میرباقری معاون سیما، سیدجواد مرادی به سمت سرپرست مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما منصوب شد.

در این حکم به ماموریت های مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما که عبارت از پژوهش های بنیادی، کاربردی و برنامه ای تلویزیونی؛ سیاست گذاری و برنامه ریزی محتوایی؛ نظارت، ارزیابی و ارزش یابی برنامه ها، شبکه ها و مراکز تولیدی با هدف مدیریت و مهندسی پیام در معاونت سیما است، تاکید شده است.

طراحی و تدوین منظومه گفتمانی مدیریت پیام سیما؛ تدوین سیاست های محتوایی برنامه های سیما، فرآیند بررسی و تصویب پیشینی طرح برنامه های تلویزیونی و صدور مجوز تولید؛ ارزیابی مستمر و منظم برنامه های سیما؛ ارزشیابی عملکرد شبکه ها و بازتولید گزارش های مراجع نظارتی درون و برون سازمانی و ارائه نتایج به همراه راه کارهای لازم به معاونت و شبکه ها و مراکز مربوطه از اهم وظایفی است که مورد انتظار معاون سیما از سرپرست مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما است.

لازم به ذکر است میرباقری از خدمات و تلاش های ارزشمند دکتر عبدالکریم خیامی در دوره تصدی وی قدردانی کرد.

گفتنی است پيش از اين مرادی قائم مقام مركز طرح، برنامه و ارزیابی سیما بود.١٧:٥٨ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٧٧٩٢٦    /    تعداد نمایش : ١٤٧٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است