چهارشنبه ١٥ آذر ١٤٠٢

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حکم دبیر هفدهمین دوره ؛

مدیر روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت منصوب شد

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس ، جواد تمدنی به عنوان مدیر کمیته روابط عمومی و تبلیغات جشنواره بین المللی فیلم مقاومت معرفی و منصوب شد.

جواد تمدنی فعال فرهنگی و مدیر رسانه ای، از سال ۱۳۸۸ به مدت ۱۳ سال مدیر روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب ودفاع مقدس بوده و پیش از این در ادوار چهاردهم،پانزدهم،شانزدهم و هفدهم جشنواره سراسری تئاتر مقاومت در سمت های مدیریت روابط عمومی و تبلیغات این جشنواره فعالیت مستمر داشته است.

عضویت و دبیری شورای سیاست گذاری تئاتر مقاومت،مشاور رسانه ای چندین نمایش با موضوعات دفاع مقدس،مذهبی،مقاومت،نگارش چندین مقاله در حوزه مباحث فرهنگی و هنری،مدیریت رسانه ای جشنواره سینمایی ققنوس(سینما انقلاب)، مدیریت رسانه خبری جشنواره هنرمقاومت درحوزه هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس و بازی درفیلم سینمایی ایستاده در غبار، از جمله سوابق وی به شماره می رود.

هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به همت انجمن سینمای انقلاب ودفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری دکترجلال غفاری برگزار می شود.١٩:٠٠ - چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١    /    شماره : ١٠٠٢١٨    /    تعداد نمایش : ٤٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است