سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

از سوی رئیس سازمان امور سینمایی ؛

اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی تعیین شد

سینمای نو > سرویس سینما

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو" و اعلام روابط عمومی سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری، عصر روز یکشنبه 17 دی 96 جلسه معارفه اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی در سازمان سینمایی با حضور مهندس محمد مهدی حیدریان،ابراهیم داروغه‌زاده معاون ارزشیابی و نظارت و حسین پارسایی مدیرکل دفتر نمایش خانگی برگزار شد.

در این جلسه رییس سازمان امور سینمایی با اشاره به اهمیت و فراگیری روزافزون فضای سایبری در آینده گفت:"نمایش خانگی" اصلی‌ترین عهده‌دار فضای آتیه فرهنگی  است و ما هرچه بیشتر در این حوزه  با برنامه و هدف مشخص پیش برویم حق بیشتری از سهم فرهنگ در جامعه را ادا کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه با پیشرفت علم امکان اعمال نظارت به شکل منفعل فعلی امکان پذیر نخواهد بود تاکید کرد: ما یک فرصتی داریم برای اینکه بتوانیم سهمی را در بازار تصویر و تولیدات تصویری برای خود تعریف کنیم تا در آینده نزدیک که حضور نظارتی ما به حداقل تأثیر خودش می‌رسد در پناه دو شرط حیاتی کثرت تولیدات متنوع و جذاب در حوزه فرهنگی و ارزشی خود ،بتوانیم بخشی از خاطره‌سازی‌های نسل‌های بعدی را انجام دهیم.

محمد مهدی حیدریان در ادامه افزود: امروز نقش سینمای خانگی بسیار بیشتر از نقش سالن‌های سینما است،هرچند سینما هم تأثیر خودش را دارد اما با توجه به مقایسه آمار مخاطبین، تاثیر  نمایش خانگی از نظر فرهنگی بسیار بیشتر از سینما است.

براساس این گزارش، در این جلسه بهمن حبشی ، محسن علی اکبری، رضا مقصودی، عبدالله اسفندیاری، حسن بشکوفه، سعید رجبی‌فروتن  و اسماعیل عفیفه به عنوان اعضای  جدید شورای پروانه ساخت آثار ویدیویی معرفی شدند.

همچنین مهدی فرجی، بهروز مفید، محمد درمنش، فرشید سعیدی، رضا ایرانمنش، سعید رجبی‌فروتن و اسماعیل عفیفه نیز به عنوان  اعضای جدید شورای پروانه نمایش خانگی معرفی شدند.


١١:٠٠ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٦٦٦٣١    /    تعداد نمایش : ٢٥٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است