شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در همایش ملی موسیقی 40 سال انقلاب ؛

موسیقی سنتی، سیاسی و اجتماعی و سرود بررسی می شود

سینمای نو> سرویس موسیقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینمای نو" و به نقل از  به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، در دومین روز از سلسله نشست های تخصصی همایش ملی 40 سال موسیقی انقلاب اسلامی روز چهارشنبه 21 فروردین از ساعت 10 تا 12 موسیقی سنتی در چهار دهه انقلاب اسلامی بررسی می‌شود. در این میزرگرد مظفر شفیعی، هادی منتظری، هوشنگ جاوید و رضا مهدوی به سخنرانی می پردازند.

همچنین در همین روز از ساعت 13:30 الی 15:30 هادی آرزم، نعمت الله سعیدی، محمدمهدی سیار و محسن صفایی فرد موسیقی اجتماعی و سیاسی در چهار دهه نخست انقلاب اسلامی را ارزیابی خواهند کرد.

در ادامه نشست های همایش ملی 40 سال موسیقی انقلاب اسلامی در روز چهارشنبه 21 فروردین از ساعت 16 الی 18 حسین دی پیر، شهروز حقی، بهنام صبوحی و محسن جلیلی درباره وضعیت سرود در چهار دهه انقلاب اسلامی صحبت می کنند.

پنجمین هفته هنر انقلاب اسلامی با معرفی چهره هنر انقلاب در سال 97، 20 تا 26 فروردین ماه در حوزه هنری و سراسر کشور برگزار می شود. این رویداد شعار «هنر متعهد به حقیقت» را در دستور کار خود قرار داده است.١٨:٠٠ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٧٠٨٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٤سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است