جمعه ٠٧ آذر ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی ؛

اولین آزمون آنلاین شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی برگزار شد

سینمای نو > سرویس موسیقی        

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش های فرهنگی وهنری، اولین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا روز یکشنبه 25 آبان  ماه برگزار شد.

در این  جلسه، پرونده متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضای شورا بررسی شد و تعداد پنج  پرونده تائید شد، که از این تعداد یک نفر از استان تهران، یک نفر از استان البرز، یک نفر از استان ایلام، یک نفر از استان مازندران و از استان فارس نیز یک نفر مورد تائید قرار گرفت.  

اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاههای آزاد موسیقی، متشکل از حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌ یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی، احمد صدری به عنوان نماینده فرهنگستان هنر  و علی اکبر صفی پور، مدیرکل دفتر آموزش است.  

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد موسیقی به صورت هفتگی برگزار می شود .١٩:٣٠ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٨٧٥٣١    /    تعداد نمایش : ٣٨سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است