جمعه ٠٣ بهمن ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در زمینه هنرهای تجسمی، موسیقی، تئاتر و مد و لباس ؛

بیش از 2 هزار درخواست تسهیلات هنری در سامانه تحفه ثبت شد

سینمای نو > سرویس هنری     

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، تسهیلات ارزان یکی از محورهای حمایت از فعالان هنر در شرایط کروناست که با پیگیری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حمایت فعالان فرهنگ، هنر و رسانه کشور محورها و شیوه هایی در دولت مقرر شد. تسهیلات توسعه کسب و کار و تثبیت مشاغل هنری ارزان قیمت از طریق سامانه تحفه یکی از موارد حمایتی است که برای فعالان فرهنگ، هنر و رسانه در نظر گرفته شده است.

با پایان مهلت ثبت نام فاز نخست تسهیلات توسعه کسب و کار و تثبیت مشاغل هنری در سامانه تحفه(صندوق کارآفرینی امید) دو هزار و 75طرح درخواست تسهیلات در هنرهای تجسمی، تئاتر، موسیقی، آموزش هنر و مد و لباس از تهران و سایر استان های کشور ثبت شده است.

322 گروه تئاتر، 31 سالن نمایش و تماشاخانه، 56 موسسه تک منظوره نمایشی، 49 موسسه تک منظوره تجسمی، 62 موسسه تک منظوره موسیقی، 80 شرکت و موسسه تهیه، تولید و تکثیر آثار موسیقیایی، 54 استودیو صدابرداری، 469 آموزشگاه آزاد موسیقی، 101 آموزشگاه هنرهای نمایشی، 59 آموزشگاه هنرهای سنتی، 71 آموزشگاه خوشنویسی و 527 آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی، 29 انجمن هنرهای تجسمی، 78 گالری تجسمی، 50 موسسه هنری مد و لباس و 37 خانه مد برای دریافت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در سامانه تحفه ثبت نام کرده اند.

بیشترین درخواست ثبت شده سامانه تحفه (صندوق کارآفرینی امید) مربوط به استان تهران و کمترین درخواست ثبت شده از استان مرکزی است.

درخواست های ثبت شده بررسی و پس از آن درخواست های تایید شده از طریق سامانه تحفه اعلام می شود.

تسهیلات توسعه کسب و کار و تثبیت مشاغل هنری با سود چهار درصد و فرصت شش ماهه برای آغاز پرداخت اقساط است.  


١٢:٤٠ - يکشنبه ١٤ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٨٨٤٢٣    /    تعداد نمایش : ٨٣سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است