دوشنبه ٢٥ تير ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی مجموعه ؛

برنامه اجراهای مجموعه تئاترشهر اعلام شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در دور جدید اجراهای مجموعه تئاترشهر، در مهرماه 1402 هفت نمایش در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش روی صحنه است. 

در تالار اصلی نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، با ساعت‌های 18 و 20:30 مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 200، 150 و  100 هزارتومان از 26 مردادماه آغاز شده و در آن سجاد افشاریان، نیکو بستانی و مهدی زندیه به عنوان بازیگر حضور دارند. این نمایش جمعه 7 مهرماه به اجرای خود پایان می‌دهد.

تالار چهارسو نیز میزبان نمایش «سوسمار» به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی است. این نمایش از 6 شهریورماه با ساعت 20:15 مدت زمان یک‌ساعت و قیمت بلیت 120 هزار تومانی، میزبان علاقه‌مندان است. بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزانه برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده به عنوان بازیگر در نمایش «سوسمار» ایفای نقش می‌کنند. همچنین این تالار از 4 مهرماه، پذیرای اجرای نمایش «در انتظار گودو»‌به کارگردانی مازیار لرستانی خواهدشد. افسر اسدی، امیرعباس توفیقی، آبتین جاوید، محمد آقامحمدی، مصطفی فرهاد مهر و مهرزاد عسکری بازیگرانی هستند که در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

تالار قشقایی نیز از روز دوشنبه 27 شهریورماه در سری دوم، میزبان نمایش «هیدن» به نویسندگی مشترک ریحانه رضی و کوروش شاهونه و کارگردانی کوروش شاهونه با مدت زمان 70 دقیقه، قیمت بلیت 150 هزار تومان و ساعت اجرای 18 و 20 شده است. حمید رحیمی، ریحانه رضی،‌ عطا عمرانی، آیت بی‌غم، فرناز حسین‌مردی و مبینا هداوندخانی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

در تالار سایه از روز جمعه 3 شهریورماه دو نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به نویسندگی وکارگردانی مجید شکری و «آوینیون» به نویسندگی و کارگردانی حسن معینی به صحنه رفته‌اند. 

نمایش«کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» ساعت 18 با مدت زمان 75 دقیقه قیمت بلیت 100 هزارتومان و بازی مجید شکری،‌ مرتضی دلداده، سارا رضایی، بنیامین صیادی‌نیا و مریم معصومی‌نژاد نیز از 3 شهریورماه روی صحنه است.

نمایش دیگر تالار سایه با عنوان «آوینیون» ساعت 20 و مدت زمان 95 دقیقه و قیمت بلیت 110 هزارتومان از 3 شهریورماه شروع به اجرا کرده و در آن عبدالحمید گودرزی،‌ امیر جوشقانی، ملیحه بقایی و سعید عساکره به عنوان بازیگر حضور دارند. 

کارگاه نمایش، از روز 26 شهریورماه میزبان نمایش «تفنگ‌های کارار» به کارگردانی بهروز سروعلیشاهی شده است که با مدت زمان 65 دقیقه و قیمت بلیت 70 هزار تومان، ساعت 19 روی صحنه می‌رود. سایه کبیری، مهدی بازدار، بهروز سروعلیشاهی، مجید تیزرو، فریبا بکلو، عبدالرضا صفری دریایی و آرزو خلیلی به عنوان بازیگر حضور دارند.  

همچنین مجموعه تئاترشهر از روز 3 تا 6 مهرماه در ساعت‌های 14 و 16 میزبان بخش نمایش‌های رادیویی جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی خواهدبود.١٦:٢٤ - شنبه ١ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٤٩٤٢    /    تعداد نمایش : ١٩٠سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است