پنج شنبه ٠٣ اسفند ١٤٠٢  چاپ        ارسال به دوست

در ادامه طرح تناوبی تئاتر ؛

نمایش "پاهای خانم هزار پا" در قم روی صحنه رفت

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون ، نمایش "پاهای خانم هزار پا" به نویسندگی ندا حاجی‌بابایی در راستای طرح تناوبی تئاتر در تابستان و پاییز 1402 با نقش‌آفرینی نوجوانان دارای نیازهای ویژه در قم اجرا شد.

این نمایش داستانِ خانم هزارپایی را روایت می‌کند که از دست پاهای خود خسته شده و از شهر بیرون می‌رود و در ادامه با کرمی روبرو می‌شود که پایی ندارد و...

نمایش "پاهای خانم هزار پا" از تولیدات مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در سال ۹۶ تولید شد و در سالن گلستان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون به روی صحنه رفت.

بر همین اساس، این نمایش در ادامه‌ اجراهای خود در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساری و چالوس به روی صحنه رفت.

نمایش "پاهای خانم هزار پا" در تابستان و پاییز ۱۴۰۲ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم به روی صحنه رفت و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و بالغ بر ۵ هزار نفر از این نمایش دیدن کردند.

بر اساس این خبر، طرح تناوبی تئاتر در راستای درخواست مراکز هنری و مراکز استان‌ها و با نظارت مستقیم مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری از میان تولیدات این مرکز اعزام و اجرا می‌شود.

یادآوری می‌شود نمایش‌های شرکت‌کننده در این طرح به صورت اجرای صحنه‌ای در سالن‌های شهر تهران و سالن‌های مراکز استان‌ها یا بر روی تماشاخانه سیار کانون در مناطق مختلف استان‌ها اجرا می‌شود.١٦:١٠ - يکشنبه ١٤ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٥٨٢٣    /    تعداد نمایش : ٥٧سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است