پنج شنبه ٠٣ اسفند ١٤٠٢  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی مجموعه ؛

نحوه دریافت آثار متقاضی اجرا در تئاترشهر برای سال 1403 اعلام شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نحوه دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تالارهای مختلف این مجموعه برای سال 1403 را منتشر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

مجموعه تئاترشهر با نگاه به مولفه‌های ملی ، میهنی ، اجتماعی ، مذهبی و همچنین نمایشنامه‌های خارجی همسو با محورهای یاد شده ، تعدادی از آثار نمایشی را برای اجرا در سال  1403 را  انتخاب و برای تولید و اجرا به اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی می‌کند.

لازم به ذکر است اولویت در انتخاب، با نمایش‌هایی است که تا به حال اجرای عموم نداشته باشند. 

هنرمندان فرهیخته و ارجمند می‌توانند در صورت تمایل آثار خود را با در نظر گرفتن شرایط زیر برای بررسی و انتخاب به پست الکترونیکی تئاتر شهر ارسال کنند.

شرایط ارسال نمایشنامه توسط کارگردانان حرفه‌ای:

- هنرمندان متقاضی باید حداقل 3 نمایش و هر نمایش را با حداقل 15 اجرا در تماشاخانه‌های حرفه‌ای تئاتر تهران روی صحنه برده باشند و هنرمندان ساکن سایر شهرها، حداقل ۱۰ نمایش(با حداقل ۱۵ اجرا) در کارنامه خود داشته باشند.

- هنرمندان محترم می‌توانند با ارسال(ایمیل)، نمایشنامه و فرم، تقاضای خود را برای خوانش توسط شورای مشورتی تئاترشهر، برای اجرای عمومی پیشنهاد دهند.

نحوه ارسال و تحویل آثار متقاضی:

- هنرمندان فرهیخته و ارجمند متقاضی ارسال اثر، لازم است ازتاریخ انتشار این اطلاعیه تا پایان روز هشت آذرماه سال 1402«فرم تقاضای اجرای نمایش» در مجموعه تئاترشهر به همراه «متن کامل نمایشنامه» مورد نظرخود را مشخصا با خط «Nazanin» یا «Mitra» با فونت شماره 14 در قالب فایل PDF به پست الکترونیکی بخش دریافت آثار مجموعه به آدرس city.theater.present@gmail.com  ارسال  کنند.

- هنگام ارسال مدارک تقاضا(فرم تقاضا و نمایشنامه) جمله «تقاضای اجرا برای سال 1403» در بخش موضوع ایمیل حتما ذکر شود. 

-نویسنده یا مترجم نمایشنامه باید در جریان ارسال متن ، قرار بگیرد و پس از تأیید متن توسط شورای مشورتی ، ارسال رضایت‌نامه مکتوب نویسنده الزامی است.

- متقاضی پس از ارسال دیجیتالی مدارک، متنی حاوی تایید ، دریافت خواهد کرد. در صورتی که این ایمیل دریافت نشود، به معنی نرسیدن مدارک است.

«فرم تقاضای اجرای نمایش در مجموعه تئاتر شهر» از طریق سامانه اینترنتی مجموعه تئاترشهر به آدرس https://city.theater.ir   قابل دریافت است.

* توجه: تمامی هنرمندان عزیز متقاضی اجرا در مجموعه تئاترشهر، به این نکته توجه داشته باشند که هیچ یک از مراحل مورد اشاره در اطلاعیه، تعهدی از سوی تئاتر شهر برای اجرا و یا پرداخت هزینه فراهم نساخته و صرفا پس از انتخاب آثار توسط شورای مشورتی مجموعه و اخذ مجوز متن از سوی شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی، درمورد زمان اجرا تفاهم می‌شود.١٧:٣٦ - شنبه ٢٠ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٥٩٣٥    /    تعداد نمایش : ٩٠سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است