جمعه ٠٧ آذر ١٣٩٩  چاپ        ارسال به دوست

براساس اعلام فراخوان ؛

امکان ارسال آثار برای حضور در برنامه خیابان تئاتر ایران برقرار شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، متقاضیان شرکت در برنامه خیابان تئاتر ایران می‌توانند ، مطابق آن‌چه در فراخوان آمده بود از، یکشنبه ۵ مردادماه از طریق بخش ویژه خیابان تئاتر ایران در تارنمای ایران‌تئاتر به نشانی http://theater.ir اقدام به بارگذاری آثار خود کنند. 

مهلت ارسال آثار برای حضور در بخش اجرا با زیرمجموعه‌های آزاد ، نمایش‌های آیینی و سنتی و نمایش‌های کودک و نوجوان تا چهارشنبه ۹ مهرماه و برای حضور در بخش مسابقه طرح و ایده  تا یکشنبه ۲۰ مهرماه است. خیابان تئاتر ایران که در راستای حمایت از آثار هنرمندان تئاتر کشور با رویکرد استمرار ارتباط شهروندان با تئاتر و به ویژه نمایش‌های خارج از صحنه‌های مرسوم برگزار می‌شود شامل کارگاه‌های آموزشی نیز هست. 

فراخوان این رویداد چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۹ منتشر شد. برنامه خیابان تئاتر ایران با توجه به برگزار نشدن جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان به شکل مرسوم در سال جاری به جهت تبعات شیوع ویروس کرونا، توسط اداره‌کل هنرهای نمایشی و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با همراهی انجمن هنرهای نمایشی ایران و انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان برگزار می‌شود.

فایل pdf  فراخوان برنامه خیابان تئاتر ایران مجددا پیوست خبر شده است.
دانلود فايل : farakhan.pdf ( 148KB )


١٦:٢٧ - شنبه ٤ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٨٥٥٣٣    /    تعداد نمایش : ٣٣٢سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است