پنج شنبه ٠٣ اسفند ١٤٠٢  چاپ        ارسال به دوست

در بیست و هفتمین دوره برگزاری ؛

برنامه های چهارمین روز جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اعلام شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط‌عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان ، شنیه 4 تیرماه در چهارمین روز از این رویداد، 18 نمایش اجرا خواهد شد و کشور ترکیه نیز با اثر نمایشی روی صحنه خواهد رفت.  

مجتمع فرهنگی هنری بوعلی

«ژپتو» نوشته و کار اوشان محمودی از تهران ساعت 11، 16:30 و 18:30 در بخش مسابقه تئاتر نوجوان در تالار اصلی روی صحنه می‌رود.  

همچنین نمایش «همه در یک قاب» به نویسندگی و کارگردانی شراره طیار از پردیس ساعت 11، 16:30 و 18:30 در بخش مسابقه تئاتر خردسال در پلاتو استاد بیگلریان اجرا خواهد شد.

نمایش «مهمان‌های ناخوانده» نوشته و کار زهرا مریدی از تهران نیز ساعت 10:30 و 11:30 در بخش تئاتر خردسال در پلاتو استاد عبادی این مجموعه به صحنه خواهد رفت.    

مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی

«افسانه قربون آقا...» به نویسندگی حسن عنایت‌پور و کارگردانی مصطفی عنایت‌پور از سبزوار ساعت 11، 16:30 و 18:30 در بخش مسابقه تئاتر کودک در تالار اصلی این مجموعه اجرا خواهد شد.

پلاتو استاد عاشورپور ساعت 16:30 و 18:30 میزبان نمایش «مکبث در آشپزخونه» نوشته سیمگی گونسان و کار بوراک تمدوگان از ترکیه در بخش تئاتر ملل خواهد بود.

«دروغ مبارک» به نویسندگی و کارگردانی حسین ربیعی از تهران ساعت 17:30 و 19:30، «نقل خوان دوم اسفندیار» نوشته علیرضا اسدپور با نقالی لیانا هاشمی از کازرون ساعت 16 و «نقل نبرد رستم و اکوان دیو» به نویسندگی بهاره جهاندوست و نقالی آنیتا توکلی از کرج ساعت 18 در بخش نمایش‌های ایرانی جشنواره در محوطه داخلی این مجتمع فرهنگی هنری اجرا خواهد شد.

محوطه بیرونی نیز ساعت 16:45 پذیرای نمایش «یه دنیایی که آدم‌هاش آبی شن» نوشته میثم کرمی و کار زهرا سادات احمدی از محلات و نمایش «داستان سیاه» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی از الیگودرز ساعت 18:45 در بخش مسابقه تئاتر خیابانی است.

تالار فجر

«آرزوهای یک موش کور» نوشته سعید ابک و کار وحید نفر از تهران ساعت 11، 16:30 و 18:30 شرکت‌کننده در بخش مسابقه تئاتر کودک در این تالار روی صحنه خواهد رفت.

تالار مهدیه

این تماشاخانه در سومین روز از جشنواره ساعت 16:30 و 18:30 میزبان نمایش «تنهایی دنیا» به نویسندگی و کارگردانی رحمت غلامی از کرمانشاه در بخش اجرای تئاتر با کودکان زیر 18 سال است.

تالار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

نمایش «دینگ دینگ دنگ» نوشته حامد زحمتکش و کار فاطمه خدابنده‌لو از شهر ری ساعت 10:30 و 11:30 در بخش مسابقه تئاتر خردسال در این مجموعه روی صحنه می‌رود.

تالار شهید مظاهری (مریانج)

«قصه بخت» کار گروهی از جامعه معلولین تپش از مهریز ساعت 16 و 18 در بخش تئاتر فراگیر در این تماشاخانه اجرا خواهد شد.  

پیاده راه بوعلی

این پیاده‌راه ساعت 10:30 میزبان نمایش «یه دنیایی که آدم‌هاش آبی شن» نوشته میثم کرمی و کار زهرا سادات‌احمدی از محلات، نمایش «داستان سیاه» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی از الیگودرز ساعت 11:30، نمایش «تله من» نوشته و کار هیام احمدی از شاهین شهر ساعت 17:30 و نمایش «یه روز بخصوص» به نویسندگی و کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر ساعت 18 در بخش مسابقه تئاتر خیابانی خواهد بود.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش تا ششم تیرماه به دبیری‌ امیر مشهدی عباس و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنر‌های نمایشی ایران، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، شهرداری همدان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان در حال برگزاری است.١١:٤٨ - شنبه ٤ تير ١٤٠١    /    شماره : ٩٧٦٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٩سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است