يکشنبه ٢٤ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

برای سی و هشتمین دوره برگزاری ؛

برنامه های بخش پژوهش جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

سینمای نو > سرویس موسیقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر ، قرار است این نشست‌های پژوهشی به مدت پنج روز، به صورت زنده از رادیو گفتگو پخش شود و هنرمندان موسیقی و کارشناسان درباره موضوعات مختلف این حوزه به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

اولین روز از این نشست‌ها جمعه بیست و هشتم بهمن‌ماه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ با حضور دکتر محسن رفیعی، دبیر این بخش به موضوع «تطبیق تحلیلی ادوار تاریخی در موسیقی ایران بعد از اسلام» برگزار خواهد شد.

روز شنبه بیست ‌و نهم بهمن‌ماه از ساعت ۲۰ تا ۲۱ با حضور سیدعلیرضا میرعلی نقی، تاریخ پیدایش و انحلال ارکسترها در 43سال گذشته از ۱۳۵۸ تا ۱۴۰۱ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

یکشنبه، سی بهمن ماه نیز از ساعت ۲۰ تا ۲۱ دکتر مهدی امین فروغی به ارتباط آئین‌های مذهبی با موسیقی خواهد پرداخت.

همچنین، دوشنبه، یک اسفندماه از ساعت ۲۰ تا ۲۱ با حضور آبتین جاوید بن‌پایه‌ها و پایانه‌ها در موسیقی شرق(چالش‌ها در تعارف و کتگوری‌های هنری و خود گم‌کردگی) مطرح و مورد گفتگو قرار خواهد گرفت.آخرین جلسه از این سری نشست‌های پژوهشی با

با حضور محسن شریفیان نیز روز سه شنبه، دوم اسفندماه از ساعت ۲۰ تا ۲۱ با موضوع کمبودها و ضرورت‌های پژوهش در موسیقی استان‌های کرانه‌های خلیج فارس برگزار خواهد شد.١٤:٣٩ - جمعه ٢٨ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٠١٢٣٢    /    تعداد نمایش : ٦٩١سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است