پنج شنبه ٢٨ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با موضوع "خانواده من ، اقلیم من" ؛

نهمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون فراخوان داد

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی       

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون ، این رویداد با هدف فراهم آوردن زمینه شناسایی و کشف استعدادهای جدید شرکت‌کنندکان کودک و نوجوان سراسر کشور، ایجاد فضای رقابت سالم بین کودکان و نوجوانان در عرصه‌‌ ملی و انگیزه‌بخشی و تشویق اعضای مستعد در رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی برگزار می‌شود.

کانون پرورش فکری در نهمین رویداد ملی هنرهای تجسمی علاوه بر اعضای مراکز خود، کودکان و نوجوانان سراسر کشور را مورد توجه خاص خود قرار داده تا آن‌ها نیز به ارائه اثر بپردازند.

تاکنون هشت دوره دوسالانه ملی هنرهای تجسمی از سوی مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون برگزار شده است و نهمین دوره آن با مشارکت کانون استان همدان در بخش‌های نقاشی، سفالگری، خوشنویسی و عکاسی برگزار خواهد شد.

بر همین اساس کودکان و نوجوانان 4 تا 17 سال می‌توانند در بخش «نقاشی» و کودکان و نوجوانان 9 تا 22 سال در بخش‌های «سفال‌گری، خوش‌نویسی و عکاسی» این رویداد هنری شرکت کنند.

باتوجه به اینکه یکی از اساسی‌ترین عوامل در ساختار سیاره زمین اقلیم است و بدون شک طبیعت ، انسان و کلیه مظاهر حیات در سطح گسترده‌ای متأثر از شرایط اقلیمی هستند. تفاوت‌های اقلیمی می‌تواند تأثیرهای گوناگونی بر روی جنبه‌های مختلف زندگی هر خانواده داشته باشد. برهمین اساس موضوع این رویداد "خانواده من، اقلیم من" اعلام شده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد هنری تا روز 30 آبان 1402 فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این رویداد هنری به نشانی همدان، میدان باباطاهر، جنب سینما کانون، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، واحد کارشناسی هنری، کدپستی 6518697546 ارسال کنند و درصورت نیاز با شماره‌های 08134223023 و 08134220070 داخلی 627 و یا شماره 02188971289 یا 02188971288 داخلی 119 تماس بگیرند.

آثار این دوسالانه، نیمه دوم آذر 1402 داوری می‌شود و بهمن ماه همراه با قدردانی از برگزیدگان و اهدای جوایز، نمایشگاهی از آثار برگزیده برپا خواهد شد.١١:١٠ - يکشنبه ١ مرداد ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٣٧٦٩    /    تعداد نمایش : ٤٨٧گالری ها


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است