سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩

آخرین اخبار :

  • عرضه شده در فیلیمو
  • عرضه شده در نماوا
  • اکران آن لاین در نماوا
  • اکران آنلاین در نماوا
  • اکران آنلاین در نماوا
  • عرضه شده در http://i.namava.ir/lmt  چاپ        ارسال به دوست

از سه شنبه 20 خردادماه ؛

چهارمین دورۀ مزایده آثار هنری در آرتیبیشن برگزار می شود

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، همۀ مجموعه‌داران و صاحبان اثری که تمایل به فروش فوری آثارشان دارند، می‌توانند نهایتا تا روز نهم خرداد ماه، آثار منتخب خود را از هنرمندانی که بازار تثبیت‌شده‌ای دارند؛ ارسال کنند. تاریخ برگزاری این مزایده از روز 20 خردادماه آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد شد.

در دوره‌های پیشین مجموعا 45 اثر گزینش شده بود که هر اثر به مبلغ حداقل یک دوم ارزش واقعی خود در مزایده حضور یافتند تا آمادۀ جذب پیشنهاد قیمت‌های بالاتر شوند. با آغاز هر مزایده‌ خریداران به مدت 48 ساعت فرصت پیشنهاد خرید در بازه‌های بالاتر داشتند و آثارِ مجموعه‌داران پس از 48 ساعت به فروش رسیدند. در این مزایده‌ها در مجموع با فروش 89 درصد، 40 اثر از کل آثار به فروش رسید و گرانترین آثار در دومین مزایده اثر پرویز تناولی بود که با تعداد 5 بید و رشد 13 درصدی 220 میلیون تومان به فروش رسید.

علاقه‌مندان برای فروش آثار خود در مزایده می‌توانند با شرایط ذیل آثار خود را به تلگرام و یا واتس‌اپ شمارۀ 09122121030 ارسال کنند: اثر ارسالی بایستی از هنرمندان پیشکسوت و بنامی که سابقۀ حضور در حراجی‌های معتبر را دارند باشد و همچنین قیمت اولیۀ اثر در شروع مزایده بایستی حداقل یک دوم قیمت واقعی آن باشد.

اطلاعات آثار دورۀ چهارم و نیز جزئیات شرکت در مزایده مانند دوره‌های پیشین خواهد بود که متعاقبا اعلام خواهد شد. برای دنبال‌کردن چهارمین مزایدۀ آنلاین و آثار دوره‌های پیشین به کانال مزایدۀ آرتیبیشن بپیوندید:

https://t.me/Artibition_auction١٢:٢٢ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٨٤٦١٩    /    تعداد نمایش : ٨٦سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است