شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - عمارت نوفل لوشاتو
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - تالار حافظ
  • برنامه سینماهای کشور



  چاپ        ارسال به دوست

برای هشتمین دوره برگزاری ؛

جشنواره ملی تئاتر ایثار برگزیدگان خود را معرفی کرد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار با دبیری محمد کرم‌الهی و در ۲ بخش رقابتی صحنه‌ای و خیابانی، از ۲۵ اردیبهشت به مدت ۴ روز در استان گلستان برگزار شد.

روز جمعه ۲۸ اردیبهشت، تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان میزبان مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره بود که با حضور چهره‌های فرهنگی و همچنین مقامات فرهنگی و سیاسی استان گلستان برگزار شد.

طی این مراسم برگزیدگان بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار معرفی شدند.

بر اساس ارزیابی داوران بخش صحنه‌ای جشنواره متشکل از نصراله قادری، حسین مسافرآستانه، سید سیامک موسوی‌اسدزاده، برگزیدگان این بخش به شرح زیر معرفی شدند:

بخش بروشور:

قدردانی:

رضا پورتراب برای نمایش «کیلومتر ۹۴۴» از گرگان، یاسمن دلیری برای نمایش «هوران» از گرگان

برگزیده: مهدی اسدی‌تبار برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

بخش طراحی لباس:

قدردانی: سینا خادم‌لو برای نمایش «هوران» از گرگان

بخش موسیقی:

قدردانی: سالار پردل برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه، مصطفی جمال برای نمایش «هوران» از گرگان، علی خاتمی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

برگزیده: فرزاد رمضانی و میلاد بهداروند برای نمایش «بدریه» از اهواز

بخش طراحی صحنه:

قدردانی: کیانوش احمدی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار، پویان سهرابی برای نمایش «هوران» از گرگان

برگزیده: لیلا مهدی‌آبادی برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه

بخش بازیگری زن:

جایزه سوم: محدثه مهرپویان برای نمایش «بالاتر از سیاهی» از زاهدان، زینب عندلیب برای نمایش «بدریه» از اهواز

جایزه دوم: فاطیما پاشایی و زهرا محمدنیا برای نمایش «هوران» از گرگان

جایزه اول: لیلا مهدی‌آبادی برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه

بخش بازیگری مرد:

قدردانی: علی سلجوقیان برای نمایش «بالاتر از سیاهی» از زاهدان، سعید خیبری برای نمایش «شط و شوت» از

جایزه سوم: پوریا رضایی برای نمایش «من دیگه از تاریکی نمی‌ترسم» از اراک

جایزه دوم: مجید اقبالی برای نمایش «بدریه» از اهواز، اصغر شیرزاد برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

جایزه اول: سیامک زین‌الدینی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

بخش نمایشنامه‌نویسی:

قدردانی: ارسلان محبی و مرضیه نارویی برای نمایش «بالاتر از سیاهی» از زاهدان، علی میرزاعمادی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار، علی زیستی برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه

بخش کارگردانی:

جایزه سوم: مجید اقبالی برای نمایش «بدریه» از اهواز

جایزه دوم: علی زیستی برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه

جایزه اول: کیانوش احمدی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

بر اساس ارزیابی داوران بخش خیابانی جشنواره متشکل از مرتضی اسدی‌مرام، سعید نجفیان، محمود فرهنگ، برگزیدگان این بخش نیز به شرح زیر معرفی شدند:

بخش بروشور:

قدردانی: مهدی اسدی‌تبار برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

برگزیده: امید پورمند برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

بخش طراحی لباس:

قدردانی: شهناز آیینی برای نمایش «سفر» از دهلران، رکسانا ذوقی و دینا ارشادی برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

برگزیده: لیلا منوچهری برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر.

بخش موسیقی:

قدردانی: محمد نادری برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

برگزیده: علی خاتمی برای نمایش‌های «دعوت نشده»، «سفر»، «رفاقت در حد تانک»

بخش طراحی فضا:

قدردانی: مالک آبسالان برای نمایش «سفر» از دهلران، مصطفی کولیوندی و سیده سعیده عبدالهی برای نمایش «دعوت نشده» از ایلام

برگزیده: امین پورمند برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

طراحی حرکت و بازیگری گروهی:

برگزیده : سید سروش پیمبری و اریک عظیمی برای طراحی حرکت و گروه بازیگران نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

بخش بازیگری زن:

جایزه سوم: معصومه عموری برای نمایش «واپسین» از اهواز، ملینا سادات پیمبری برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه.

جایزه دوم: فرشته شاه‌بندری برای نمایش «ناصر جانبازه» از اصفهان

جایزه اول: پریسا کهکشیور برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

بخش بازیگری مرد:

جایزه سوم: بیژن رضایی برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه، محسن شفیعی برای نمایش «رفاقت در حد تانک» از تهران

جایزه دوم: مصطفی کولیوندی برای نمایش «دعوت نشده» از دهلران، مالک آبسالان برای نمایش «سفر» از دهلران

جایزه اول: بهنام کاوه برای نمایش «شهر خوبان» از آبادان

طرح و ایده:

جایزه ویژه: مصطفی کولیوندی برای نمایش «دعوت نشده» از ایلام

برگزیده: سید سروش پیمبری برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

بخش کارگردانی:

جایزه سوم: مصطفی کولیوندی برای نمایش «دعوت نشده» از ایلام، امین پورمند برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

جایزه دوم: مالک آبسالان برای نمایش «سفر» از دهلران

جایزه اول: سید سروش پیمبری برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

همچنین هیات داوران بخش خیابانی هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار، نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه را به جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، نمایش «شهر خوبان» از آبادان را به دومین جشنواره بین‌المللی صاحبدلان و نمایش «ماهیار» را به پانزدهمین جشنواره ملی سودای عشق، معرفی کرد.



١٣:٣٩ - شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠٣    /    شماره : ١٠٩١٩٤    /    تعداد نمایش : ٨٠







سینمای ایران در گذر تاریخ



فیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است