چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ؛

شهرام نوشیر ، مدیر بخش "نمایش های خیابانی" شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، مهدی حامد سقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی شهرام نوشیر را به عنوان مدیر بخش نمایش های خیابانی این دوره از جشنواره منصوب کرد.

در متن حکم دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر آمده است:

هنرمند گرامی / جناب آقای شهرام نوشیر

 با سلام و احترام

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصۀ فعالیت های هنری به موجب این حکم به عنوان مدیر بخش نمایش های خیابانی چهل و دومین جشنوارۀ بین المللی تئاتر فجر منصوب می شوید.

برگزاری مطلوب بخش خیابانی جشنواره و همدلی، حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاتر ایران از نکات مورد انتظار است. امید است با استعانت از پروردگار متعال اهتمام لازم را برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم هنری با تعامل با دیگر مدیران جشنواره به کار بندید.

موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

شهرام نوشیر که از چندی پیش مدیریت کانون تخصصی نمایش های خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به عهده گرفته است،  دارای پست کارگردانی تئاتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و درجه 2 هنری در رشته کارگردانی است.

سرپرستی معاونت اداری مالی اداره کل هنرهای نمایشی (سال 1393) مدیریت کانون تخصصی نمایش های خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی ( طی سال های 1392، 1393 و دوره فعلی)، مدیریت تالار محراب ( از سال 1385 تا سال 1387)، رئیس و عضو هیات مدیره انجمن نمایش شهرستان نوشهر ( از سال 1369 تا سال 1374) از جمله سوابق مدیریتی نوشیر در عرصه تئاتر است.

کارگردانی ، نویسندگی و طراحی بیش از 70 اثر نمایشی و پرفورمنس، موسس و مدرس تئاتر دانشگاه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، برگزیده دو دوره جشن تئاتر ایران( هنرمند برگزیده 1388- مدیر هنری برگزیده 1392) و هنرمند برگزیده ادوار مختلف برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حوزه های بازیگری، کارگردانی، طراحی صحنه و رشته های تخصصی دیگر، مدیریت بخش و عضویت در هیات های مشورتی، انتخاب آثار و داوری چندین جشنواره ملی و بینالمللی حوزه تئاتر، طراحی پنج دوره هنری آموزش ضمن خدمت کشوری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مدرس  چندین کارگاه آموزشی و اجرایی در حوزه «ایده تا اجرا» برای سازمان های مردم نهاد در استان های سیستان و بلوچستان، خراسان، خوزستان، تهران ، کردستان، مازندران ، یزد و... و اجرای خارج از صحنه در بیش از 23000  کیلومتر از مرزهای غرب، شرق، شمال و جنوب ایران در بین سالهای 1373 تا 1397 از جمله فعالیت هایی است که در پیشینه فعالیت های تئاتری مدیر بخش نمایش های خیابانی چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ثبت شده اند.١٨:٢٠ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٤٧١٦    /    تعداد نمایش : ٤٢٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است