چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با اعلام ستاد برگزاری ؛

مهلت ارسال آثار بخش «تولیدات تازه تئاتر ایران» جشنواره تئاتر فجر تمدید شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مهلت ارسال آثار هنرمندان به بخش «تولیدات تازه تئاتر ایران» چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا روز چهارشنبه دوازدهم مهرماه سال جاری تمدید شد.

«تولیدات تازه تئاتر ایران» یکی از چند درگاه مختلف پذیرش آثار «مسابقه تئاتر ایران» بخش صحنه ای جشنواره بین المللی تئاتر فجر است که ستاد برگزاری جشنواره به منظور امکان گزینش آثار برتر نمایشی از سراسر کشور، میزبان نمایش های منتخب این مسابقه خواهد بود.

آثار متقاضی در این بخش می بایست از تازه های تولید بوده و تا پیش از این، هیچ اجرای عمومی و یا حضور در جشنواره های دیگر نداشته باشند.

هنرمندان متقاضی شرکت در این بخش می توانند، نسبت به ثبت آثار خود تا روز  دوازدهم مهرماه سال 1402 در وب گاه چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اقدام کنند.

هیات ارزیابی بخش «تولیدات تازه » سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با در نظر گرفتن اولویت های اعلام شده و تأکید بر کیفیت هنریِ نمایش ها ، ۱۰ اثر نمایشی را برای حضور در بخش نهایی انتخاب و معرفی می کند

چهل‌و ‌‌دومین جشنواره بین‌المللی‌تئاتر‌فجر به دبیری مهدی حامد‌سقایان در بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.١٤:٣٥ - سه شنبه ٤ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٤٩٩٣    /    تعداد نمایش : ٢٢٢سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است