چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حکم دبیر چهل و دومین دوره ؛

نرگس‌ یزدی مدیر بخش ‌پژوهش جشنواره‌ تئاتر فجر شد

سینمای نو > سرویس تئاتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط‌ عمومی اداره ‌کل‌ هنرهای ‌نمایشی ، نرگس‌یزدی، پژوهشگر، مترجم، مدرس و نمایشنامه‌نویس دارای کارشناسی و کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر تهران و دکترای پژوهش‌هنر از دانشگاه هنر اصفهان و عضو هیئت علمی دانشگاه هنر تهران با حکم مهدی حامدسقایان به عنوان مدیر بخش پژوهش منصوب شد.

در متن حکم نرگس یزدی آمده است:

"نظر به تعهد و تجارب ارزشمند شما در عرصۀ فعالیت های هنری به موجب این حکم به عنوان مدیر بخش پژوهش چهل و دومین جشنوارۀ بین المللی تئاتر فجر منصوب می شوید. برگزاری مطلوب جشنواره و همدلی، حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاتر ایران از نکات مورد انتظار است. امید است با استعانت از پروردگار متعال اهتمام لازم را برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم هنری با تعامل با دیگر مدیران جشنواره به کار بندید.

موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

مهدی حامدسقایان  دبیر چهل و دومین جشنوارۀ بین‌المللی تئاتر فجر"

نگارش بیش از ۲۰ مقاله علمی- پژوهشی چاپ شده در نشریه های علمی - پژوهشی هنرهای‌زیبا، فصل‌نامه تئاتر، کیمیای هنر، ادبیات نمایشی و هنرهای تجسمی، دانشنامه جهان اسلام و... همچنین شرکت و ارائه مقالات متعدد در کنفرانس‌های داخلی و بین المللی در کشورهایی از قبیل صربستان ، روسیه ، اتریش ، فرانسه ، و امریکا از جمله فعالیت های پژوهشی این هنرمند است.

همچنین دو مقاله این پژوهشگر به عنوان مقالات برگزیده در جشنواره ملی هنرهای دیجیتال و نوزدهمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در علوم و فناوری معرفی شده اند.

ترجمه بیش از پانزده کتاب تخصصی و مرجع در حوزه تئاتر و اجرا، برگزاری ورک شاپ های متعدد در زمینه دراماتورژی، نمایشنامه نویسی، مقاله نویسی، روش های پژوهش در تئاتر، دوره آشنایی با آثار و اندیشه های ماروین کارلسن و دوره های تخصصی دیگر در حوزه تئاتر و اجرا از جمله فعالیت های اوست.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با دبیری مهدی حامد‌سقایان در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.١٢:٣٠ - شنبه ١٥ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٥٢٣٥    /    تعداد نمایش : ١٨٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است