شنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

از پنجشنبه ۱۴ بهمن ؛

پیش‌فروش بلیت‌های چهلمین جشنواره تئاتر فجر آغاز می‌شود

سینمای نو > سرویس تئاتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد خبری جشنواره ، ظرفیت سالن‌های نمایشی به دلیل محدودیت‌های کرونایی تنها ۳۰ درصد خواهد بود و  علاقه مندان به تهیه بلیت با مراجعه به سایت تیوال می‌توانند با توجه به این سهمیه ، بلیت خود را خریداری کنند. سالن‌های کوچک با محدودیت زیاد فروش بلیت مواجه هستند و تعداد کمی از بلیت‌های این سالن‌ها با توجه به محدودیت ۳۰ درصدی ناشی از همگیری سویه جدید کرونا به فروش می‌رسد.

خبرنگاران و اهالی رسانه‌های جمعی که کارت جشنواره برای آنها صادر شده است با استفاده از کدی که امروز برای آنها پیامک می‌شود،‌ می‌توانند به سایت فروش بلیت مراجعه کرده و از بلیت‌های سهمیه خبرنگاران استفاده کنند.

یک روز پیش از باز شدن سامانه فروش بلیت‌ها،‌ جدول تمامی اجراهای جشنواره منتشر شده و افرادی که تمایل به خرید بلیت دارند،‌ می‌توانند با توجه به ساعت و محل اجرای نمایش پس از باز شدن سامانه فروش،‌ بلیت‌های خود را تهیه کنند.

در بخش صحنه‌ای هر روز حداقل هشت نمایش روی صحنه خواهد رفت. تالار وحدت، مجموعه تئاترشهر، تالار مولوی، تماشاخانه ایرانشهر، تماشاخانه سنگلج، تالار حافظ و برج آزادی میزبان گروه‌‌های شرکت‌کننده در بخش صحنه‌ای چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر هستند.

در این بخش هر روز حداقل هشت نمایش در دو سانس روی صحنه می‌رود. نمایش گروه‌های خارجی هم در سالن‌های چهارسو،‌ سایه، سنگلج و استاد ناظرزاده کرمانی به صحنه خواهد رفت.

در بخش دگرگونه‌‌های اجرایی ۱۴ نمایش در سالن‌های نمایشی و مکان‌های مختلف از جمله پارک آبشار، توچال، پارک چیتگر،‌ میدان راه‌آهن، اتوبان کردستان، میدان استاد معین و ... به اجرا درمی‌آیند که زمان و ساعت اجرای این نمایش‌ها در جدول آمده است.

تمامی جدول اجراهای جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در سایت این جشنواره به آدرس fitf.ir در دسترس است.

چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۱۴ تا ۲۶ بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود.١٢:٠٥ - پنج شنبه ١٤ بهمن ١٤٠٠    /    شماره : ٩٥٢٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٥٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است