چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در بیست و هفتمین دوره برگزاری ؛

برنامه آخرین روز جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اعلام شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط ‌عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان ، پنجمین و آخرین روز برگزاری جشنواره میزبان اجرای 14 نمایش خواهد بود :

مجتمع فرهنگی هنری بوعلی

نمایش «قصه بخت» کار گروه جامعه معلولین تپش از مهریز یزد، ساعت 11، 16:30 و 18:30 در بخش تئاتر فراگیر در پلاتو استاد بیگلریان روی صحنه می‌رود. 

«ساکت» نیز به نویسندگی سمیه منجم و کارگردانی امیر تنها از لاهیجان ساعت 10:30 و 11:30 در بخش مسابقه تئاتر خردسال در پلاتو استاد عبادی اجرا خواهدشد.

مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی

«با خودت برقص» عنوان نمایشی نوشته و کار مسیحا ابوعلی از شیراز است که ساعت 11، 16:30 و 18:30 در بخش مسابقه تئاتر نوجوان در تالار اصلی این مجموعه اجرا می‌شود.

نمایش «کروکودیل» از ارمنستان نیز به نویسندگی نایرا ادیگاریان و کارگردانی آقاسی مل کولیان ساعت 16:30 و 18:30 در بخش تئاتر بین‌الملل جشنواره در پلاتو استاد عاشورپور به صحنه خواهد رفت.

«تماشاخانه خیمه شب‌بازی» نوشته و کار محمدحسن ابویی از مهریز ساعت 17:30 و 19:30، «نقل خوان سوم اسفندیار» نوشته علیرضا اسدپور با نقالی سیده مهتاب حسینی از کازرون ساعت 16 و «نقل چهارم اسفندیار» با نقالی آرمیتا نصرزاده از کازرون ساعت 18 در بخش نمایش‌های ایرانی جشنواره در محوطه داخلی این مجتمع فرهنگی هنری اجرا خواهد شد.

محوطه بیرونی نیز ساعت 16:45 پذیرای نمایش «داستان سیاه» نوشته و کار آرش رضایی از الیگودرز ساعت 16:45 در بخش مسابقه تئاتر خیابانی و «شهر کوچولوترها» به نویسندگی و کارگردانی مهرداد کاوسی‌حسینی از همدان ساعت 18:45 در بخش تئاتر فراگیر است.

تالار فجر

«دزد لالایی‌ها» نوشته فائزه فیض و بهرام جلالی‌پور و کار سیدآرش شریف‌زاده از تهران ساعت 11، 16:30 و 18:30 شرکت‌کننده در بخش مسابقه تئاتر کودک در این تالار روی صحنه خواهد رفت.

تالار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

نمایش «مبارک و آه» نوشته و کار پگاه معصومی از همدان ساعت 10:30 و 11:30 در بخش مسابقه تئاتر خردسال در این مجموعه روی صحنه می‌رود.

تالار شهید مظاهری (مریانج)

«روزی که هر لب ترانه‌ایست» نوشته حسین نادری و کار حسین نادری و مرتضی اسدی‌مرام از کرمانشاه ساعت 16 و 18 در بخش تئاتر فراگیر در این تماشاخانه اجرا خواهد شد.  

پیاده راه بوعلی

این پیاده راه ساعت 10:30 میزبان نمایش «شهر کوچولوترها» نوشته و کار مهرداد کاوسی‌حسینی از همدان در بخش تئاتر فراگیر و نمایش «نان‌آوران» به نویسندگی احمد جلیلوند و سعید باغبانی و کارگردانی سعید باغبانی از همدان در بخش مسابقه تئاتر خیابانی ساعت 11:30 خواهد بود.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، تا ششم تیرماه به دبیری‌ امیر مشهدی عباس و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنر‌های نمایشی ایران، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، شهرداری همدان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان در حال برگزاری است.١١:٣٥ - يکشنبه ٥ تير ١٤٠١    /    شماره : ٩٧٧١٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است