شنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

برای چهل‌ و یکمین دوره برگزاری ؛

مدیر بخش "رادیو تئاتر" جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منصوب شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر؛ کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حکمی، مدیریت بخش  «رادیو تئاتر» جشنواره را به امین رهبر سپرد.

در متن این حکم آمده ا

«جناب آقای دکتر امین رهبر

نظر به سوابق اجرایی حضرتعالی در حوزه‌ رسانه و نمایش رادیویی و با توجه به تجربیات شما در برگزاری بخش رادیوتئاتر در چند دوره از جشنواره‌ تئاتر فجر و با عنایت به انتظار بجا و شایسته‌ مخاطبان این گونه‌ نمایشی خاص و قابلیت‌ها و توان آن در تأمین اهداف عالیه‌ جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با تکیه بر تعامل تئاتر و رادیو، ازاین‌رو به‌عنوان مدیر بخش «رادیوتئاتر» چهل و یکمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر منصوب می‌شوید. باشد که حضور شما و جلوه‌ پررنگ این بخش نویدبخش ظهور و فتح مرزهای نو در نمایش و نمایشگری باشد.

گفتنی است ، امین رهبر دکتری فلسفه هنر از دانشگاه آزاد واحد همدان است.ایشان تهیه کننده ٫ سردبیر و نویسنده تعداد زیادی برنامه و نمایش رادیویی بوده و همچنین در چهار دوره اخیر جشنواره بین المللی تاتر فجر به عنوان مدیر بخش رادیو تاتر مشغول فعالیت بوده و از آثار ایشان در بخش پژوهش می توان به دو مقاله علمی و پژوهشی در حوزه تئاتر و سینما و همچنین یک کتاب چاپ شده در این حوزه اشاره کرد.

ایشان در حال حاضر مدیر دفتر ادبیات نمایشی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو نیز هستند.١٢:٥٥ - شنبه ١٩ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٩٩١٥٧    /    تعداد نمایش : ٢١٦سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است