سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ؛

سودابه امینی مدیرکل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون شد

سینمای نو > سرویس فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون ، حکم انتصاب مدیرکل جدید به پیشنهاد معاون فرهنگی به امضای فاضل نظری مدیرعامل کانون رسیده است.

در این حکم آمده است : صیانت و تعالی هنر و ادبیات به عنوان یک سرمایه ملی و یک میراث معنوی علاوه بر این که یک ماموریت سازمانی بخشی در کانون است، یک وظیفه ملی و اجتماعی نیز به حساب می‌آید. به این معنا تلاش برای پرورش استعدادهای آینده‌سازان ایران اسلامی در حوزه هنر و ادبیات به منزله نگهداشت و توسعه یک ثروت ملی است.

مدیرعامل در پایان اظهار امیدواری کرده است که با همت مجدانه و تلاش عالمانه مدیرکل جدید و مجموعه ذیربط از رهگذر برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند و با نگاه خاص به حوزه هنر و ادبیات نوجوان در مسیر تحقق اهداف کانون قدم‌های موثری برداشته شود.

سودابه امینی نویسنده و شاعر، اسفند سال 1396 به عنوان سرپرست اداره کل آفرینش های ادبی و هنری کانون منصوب شده بود.

او طی سال‌های خدمت طولانی در کانون، مدت 7 سال به عنوان مربی ادبی در کانون استان تهران فعالیت کرد و پس از آن به مدت 8 سال کارشناس مسئول آفرینش‌های ادبی کانون استان تهران و طراح و مجری انجمن‌های ادبی کانون ازسال 75 تا ۸۳ بود.

این شاعر در ادامه به مدت 11 سال کارشناس مسئولی معاونت فرهنگی و پس از آن کارشناس مسئولی آفرینش‌های ادبی و هنری و داوری جشنواره‌های بین‌المللی قصه‌گویی کانون را در کارنامه خود ثبت کرد.١٥:١٦ - جمعه ٨ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٧٠٠٤٦    /    تعداد نمایش : ٣٩٢سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است