شنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ؛

مهدی افضلی ، مدیرعامل جدید بنیاد فرهنگی هنری رودکی شد

سینمای نو > سرویس فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری ورازت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مهدی افضلی؛ مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی و علی اکبر صفی پور؛ مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری طی احکامی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند و احکام این مدیران در جلسه شورای مدیران معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا شد و معارفه شدند

سیدمجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه با تبریک سال تحصیلی و گرامیدشت هفته دفاع مقدس گفت: حضور علی اکبر صفی پور با سوابق و تجربه هایی که در بنیاد فرهنگی و هنری رودکی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و همچنین سوابق آموزشی که دارد می تواند نوید روزهای پویاتری را برای آموزش هنر داشته باشد و امیدواریم رونق مضاعف دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در دو سال اخیر، تقویت شود. مهدی افضلی نیز که در این سال ها در مؤسسه توسعه هنرهای معاصر برای توسعه و ایجاد فرصت هایی برای هنر تلاش کرده اند و امیدواریم در بنیاد فرهنگی و هنری رودکی نیز برای رونق و پویایی بیشتر هنر تلاش کنند. همچنین از مرتضی نیک نژاد که در سه ماه اخیر، سرپرستی دفتر آموزش و توسعه فعالیتهای فرهنگی و هنری را برعهده داشتند و امور را با آرامش و موفقیت پیش بردند، قدردانی می کنم.

علی اکبر صفی پور در این جلسه گفت: خوشبختانه بنیاد فرهنگی و هنری رودکی امروز، با سه سال گذشته که وارد بنیاد شدم متفاوت است و مساله بدهی بنیاد حل شده است. بنابراین فرصت بیشتری برای برنامه ریزی و تقویت تعامل های بیرونی و ارتقای کیفی برنامه ها فراهم است.

بنیاد رودکی از ظرفیت های جدی فرهنگ و هنر است و هرچه پویاتر باشد، فرهنگ هنر در کشور تقویت خواهد شد.

از اینکه فرصتی فراهم شد و وزیر محترم و معاون محترم هنری اعتماد کردند تاد رحوزه آموزش که مورد علاقه ام است، فعالیت کنم، خرسندم و امیدوارم بتوانم برنامه ها و امور را به نحو بهتر در حوزه آموزش پیش ببرم.

مهدی افضلی، مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی در این جلسه گفتک بنیاد فرهنگی هنری رودکی از مهمترین مراکز فرهنگ و هنر است که در این سال ها براساس اساسنامه و با جدیت فعالیت کرده است و امیدواریم با تعامل بیشتر، فرصت های مناسب تری برای هنر فراهم شود و با همفکری و تعامل، حوزه های تخصصی هنری، مسیر برای ارتقای کیفی فعالیت های هنری فراهم شود.

از خدمات آقای صفی پور در این مدت که با جدیت تلاش کرد، تشکر می کنم و سعی می کنم با استفاده از ظرفیت های قانونی و اساسنامه بنیاد و مجموعه بنیاد و نیروی انسانی آن به عنوان سرمایه ای مهم، فرصت و امکان بیشتری برای توسعه کمی و کیفی فعالیت های هنری فراهم شود.١٦:٤٧ - سه شنبه ٢ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٥٣٣    /    تعداد نمایش : ١٧٨سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است