چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در ایام ماه رمضان ؛

ویژه برنامه "قرار آسمانی" از رادیو ایران روی آنتن می رود

سینمای نو > سرویس رادیو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از شبکه رادیویی ایران ، ساجد قدوسیان تهیه کننده ویژه برنامه "قرار آسمانی" بیان کرد: در هر افطار یکی از صفات الهی به عنوان موضوع محوری برنامه مطرح می شود که سعی کرده ایم  آن را در فضای اجتماعی تعریف کرده و سوالی در این خصوص مطرح کنیم که مخاطبان در برنامه مشارکت داشته باشند. 

وی ادامه داد: این صفات الهی در بخش های انتهایی برنامه با عنوان «یک قدم نزدیکتر» تجمیع شده و هر روز یک صفت به این اوصاف اضافه می شود. 

قدوسیان با اشاره به بخش های مختلف برنامه افزود: بخشی از برنامه با نام «تلالو» محتوای سخنان علمای دین درباره اخلاق است. بخش دیگر «سی روز در استان» که هر روز به یکی از استان های کشورمان سر می زنیم تا از رسوم خاص شهرها و استان ها در ماه مبارک رمضان با خبر شویم و همچنین «از خدا چه خبر، قاصدک، همین حوالی و ... » از بخش‌های دیگر برنامه است. 

"قرار آسمانی" ویژه برنامه افطار رادیو ایران است که به تهیه کنندگی  و سردبیری ساجد قدوسیان، گویندگی فاطمه آل عباس و با همکاری سعید توکلی، نسیم رفیعی، حسن همایی، سارا آقا محمدی، سمیه رنجکش و... مهمان لحظات افطار همه اهالی ایران  است.

این برنامه هر روز ساعت ۱۷:۳۰پخش می شود١٦:١٠ - يکشنبه ٦ فروردين ١٤٠٢    /    شماره : ١٠١٧٨٣    /    تعداد نمایش : ١٤٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است