جمعه ٣١ فروردين ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

به روایت مسعود فروتن ؛

بهاریه "اهالی تئاترشهر" به جامعه تئاتر ایران تقدیم شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در آستانه فرا رسیدن سال 1402، مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر با تولید و انتشار یک اثر تصویری - موسیقایی با صدای مسعود فروتن (کارگردان و بازیگر) و آهنگسازی امیربهزاد بهاریه ای را تقدیم نگاه تماشاگران و هنرمندان عرصه تئاتر کردند.

مسعود فروتن (گوینده متن)، امیر بهزاد (آهنگساز)، مسعود میرمیری (مدیر تصویربرداری)، فرشید صوفی زاده (تدوین)، پرویزگوهری راد (عکاس)، نادر بهرامی (هماهنگی)، سپنتا عباسی (بازیگر کودک)، فریدون نصیری (خوشنویس)،شراره خشگنابی (ویرایش متن) و علیرضا سعیدی (سرپرست اجرایی پروژه) عوامل اجرایی این نماهنگ را تشکیل می دهند.

در متن بهاریه تصویری - موسیقایی اهالی تئاتر شهر با صدای مسعود فروتن آمده است:

« درودی بی‌کران به اهالیِ شریفِ تئاترِ ایران‌زمین؛ سلامی بهاری به همهٔ شما تماشاگران و فرهیختگانِ نازنینِ هنر نمایش، که چشم و چراغمان‌اید.

اینجا «تئاترشهر»است، تجلی‌گاهِ نابِ هنر نمایش؛ آنچه اکنون برایتان روایت می‌کنیم، بهانه‌ای است برای یادآوریِ سالی که روزهای پایانی‌اش را می‌گذرانیم. مروری است بر داستانِ صحنه‌هایی پُر از یاد و خاطرهٔ هنرمندانِ ارزندهٔ تئاتر که آثارشان را به‌زیباییِ تمام،  روایت کردند. مروری بر قصه‌ای که شما تماشاگرانِ فاخر ، با حضور ارزشمندتان آن را در قلبمان، ماندگار کردید. یادی و اَرجی از روایت انسان‌های گرانمایه‌ای که در این سال، چراغ تئاتر ایران را با نور عشقشان، روشن نگه داشتند.

در حوالی فصل بهار، از اینجا، از تئاترشهر، به همهٔ شما مردم نازنین ایران عزیزمان، درود می‌فرستیم. درودی ویژه از قلب تئاتر ایران زمین. از عمارتی باشکوه ؛ سلامی  به وسعت چشم‌های پرعشقِ شما دوستداران هنر نمایش که جملگی رفیق ناب‌اید و هیچگاه نگاه پرمهرتان را از تئاترشهر برنداشتید.

اهالی شریف و فاخرِ تئاتر! نیم قرن از حضور مؤثر و وجود پربرکتتان در تئاترشهر، این بنای عزیز و رفیقِ شفیق‌مان گذشت.

دوستداران تئاتر شهر! در سالی که گذشت  کوشیدیم در حد توانمان و آنچه مقدور بود، خدمتگزار شایسته‌ای برای شما تماشاگران فهیم و هنرمندان فرهیخته باشیم. روزهایی که لبخندهایتان، برایمان سرشار از فرح‌بخشی و سرزندگی بود و غصه‌هایتان قلبمان را به‌درد می‌آورد.

ما اهالی تئاتر شهر در آستانهٔ فصل بهار، خالصانه، صمیمانه‌‌ترین تبریک‌ها و درودها را بر وجود پرگوهرِ شما هنرمندان و تماشاگران گرامی تقدیم می‌کنیم. بهترین لحظه‌ها نثار قلب پرمهرتان باد. هنرتان مانا، وجودتان توانا و قلبتان مملو از آرامش پروردگار. حق نگه‌دارتان.»١٠:٣٤ - سه شنبه ١ فروردين ١٤٠٢    /    شماره : ١٠١٧٢٨    /    تعداد نمایش : ١٦٤سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است