شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی ؛

رئیس شورای نظارت و ارزیابی تئاتر منصوب شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، طی مراسمی که روز شنبه 18 فروردین‌ماه در دفتر کاظم نظری، مدیر کل هنرهای نمایشی برگزار شد؛ از خدمات فرزان دلفانی به عنوان سرپرست شورای نظارت و ارزیابی تقدیر شد و معارفه میثم جمالی به عنوان رئیس جدید شورا، انجام گرفت. 

کاظم نظری، مدیر کل هنرهای نمایشی طی حکمی میثم جمالی را به عنوان «رئیس اداره نظارت و ارزیابی هنرهای نمایشی» منصوب کرد. در متن حکم مدیر کل هنرهای نمایشی خطاب به میثم جمالی آمده است: «نظر به تعهد، دانش و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم شما را به عنوان «رئیس اداره نظارت و ارزیابی هنرهای نمایشی» منصوب می‌نمایم. امیدوارم با استفاده از همکاری و مشارکت هنرمندان و تعامل سازنده اداره کل هنرهای نمایشی و کلیه ذی‌نفعان در سایه پروردگار متعال در این مسئولیت ارزنده و مهم، موفق بوده و در طول مدت همکاری، با حضور مستمر و بهره‌گیری از توان کارشناسان محترم شورا در این مسیر، کوشا و پیروز باشید.»

میثم جمالی متولد 1363 است. او دارای مدرک کارشناسی تئاتر و ارشد کارگردانی است. از سوابق اجرایی جمالی می‌توان به دستیاری و ریاست دفتر مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیری شورای نمایش خانگی سازمان سینمایی، مسئولیت صدور پروانه نمایش سازمان سینمایی در حوزه نمایش خانگی، عضویت در شورای نظارت و ارزشیابی تئاتر استان قزوین از سال 1393 تا 1397، مسئولیت امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، مسئولیت امور نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، مدیریت اجرایی دهمین دوره جشنواره سراسری ادبیات نمایشی رضوی سال 1394 و ... اشاره کرد. همچنین وی در تهیه و تولید 28 فیلم(کوتاه، بلند و مستند) و تئاتر همکاری داشته است. از دیگر حوزه‌های فعالیت هنری میثم جمالی می توان از بازیگری و طراحی صحنه بیش از 15 تئاتر و اثر سینمایی(کوتاه، مستند و بلند) نام برد.

در پایان این مراسم از خدمات فرزان دلفانی در مدت هفت ماه همکاری ایشان به عنوان سرپرست شورای نظارت و ارزیابی تقدیر شد و با حکم مدیر کل هنرهای نمایشی به عنوان مشاور هنری اداره کل منصوب شد.١٥:٥٥ - يکشنبه ١٩ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ١٠٨٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٨سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است