سه شنبه ٠١ خرداد ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

در سومین دوره برگزاری ؛

هیات انتخاب بخش خیابانی جشنواره تئاتر سردار آسمانی معرفی شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس ، سید وحید فخر موسوی دبیر سومین جشنواره سراسری تئاترسردار آسمانی طی احکامی جداگانه سعید نجفیان،پیام عزیزی،مهدی بذرافشان،داریوش نصیری و پژمان شاهوردی را به عنوان اعضای هیات انتخاب و ارزیابی آثار بخش خیابانی جشنواره معرفی و منصوب کرد.

سعید نجفیان دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی،کارگردان و مدرس تئاتر می باشد و تا کنون در چندین جشنواره همچون مقاومت،بسیج،سوره و...به عنوان داور و ارزیاب حضور داشته است.
داریوش نصیری بازیگر، نویسنده ،کارگردان، نقال و مدرس دانشگاه ، کارشناس ارشد ادبیات نمایشی می باشد که اجرای نمایش و داوری در چندین جشنواره داخلی و خارجی از جمله سوابق
حرفه ای وی به شما می رود.

پژمان شاهوردی کارشناس ارشد ادبیات نمایشی می باشد.حضور در چندین دوره جشنواره تئاتر فجر و مقاومت و نیز داوری در چندین جشنواره تئاترخیابانی از جمله سوابق وی به شمار می رود.
پیام عزیزی کارشناس ارشد ادبیات نمایشی،نویسنده،کارگردان پژوهشگر و مستند ساز می باشد و حضور در چندین جشنواره تئاتر داخلی و خارجی از جمله سوابق وی می باشد.
مهدی بذرافشان نویسنده کارگردان نمایش و مدیر انجمن هنر های نمایشی استان کرمان  نیز از فعالان باسابقه تئاتر خیابانی است که سابقه حضور و داوری در چندین جشنواره تئاتری در سطح کشوری را در کارنامه دارد.

سومین جشنواره سراسری تئاتر "سردار آسمانی" به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ، دی ماه سال جاری با دبیری سید وحید فخر موسوی در کرمان برگزار خواهد شد.١٥:٤٠ - شنبه ٤ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٩٤٥٦٣    /    تعداد نمایش : ٢١٠سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است