سه شنبه ٠١ خرداد ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار دبیر جشنواره تاتر عروسکی با مدیرکل هنرهای نمایشی ؛

رویکردها و برنامه های کلی جشنواره تئاتر عروسکی تهران تبیین شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، هادی حجازی فر دبیر نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران - مبارک در دیدار با کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رویکردها و برنامه های کلی این دوره از جشنواره را مورد بررسی قرار دادند.

هادی حجازی فر در این دیدار ضمن ارائه گزارشی مشروح از روند فعالیت های دبیرخانه نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران - مبارک در بخش های مختلف از تدوین فراخوان جشنواره برای انتشار آن طی روزهای آینده خبر داد. این در حالی است که بررسی رویکردها و برنامه های کلی جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران - مبارک در دوره جدید و اتخاذ تصمیمات جدید در این حوزه از دیگر مباحثی بود که طی این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در این جلسه مقرر شد طی یک نشست خبری که در روزهای آینده تاریخ برگزاری آن مشخص خواهد شد، گزارش کاملی از روند فعالیت های دبیرخانه جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک ، جزییات فراخوان و موارد مرتبط با این رویداد بین المللی در اختیار اصحاب رسانه قرار گیرد.

در پایان این نشست کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حکم هادی حجازی فر را برای دبیری نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران - مبارک را به وی اهدا کرد. 

لازم به توضیح است هادی حجازی فر از بازیگران و کارگردانان شناخته شده حوزه تئاتر و سینما است که در کارنامه خود تولید و ‌اجرای موفق نمایش های عروسکی و حضور موفق در جشنواره نمایش عروسکی را دارد روز هجدهم اردیبهشت ماه از سوی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران - مبارک منصوب شد.١٤:٢٥ - يکشنبه ٨ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٩٧٢٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٨سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است