شنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در سی و سومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان ؛

دبیر جشنواره از ظرفیت‌های تلویزیون تعاملی تیوا بازدید کرد

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ، در این نشست دبیر جشنواره سی سوم به همراه میلاد شکرخواه دستیار ویژه دبیر و مدیر امور ICT، در جریان ظرفیت‌های پوشش کامل جشنواره در پخش تلویزیون تعاملی تیوا از جمله نودال اختصاصی قرار گرفت.

بر اساس این خبر، در این نشست مدیران این پلتفرم ، مهدی داوری مدیرعامل و مجید صحاف مدیر شبکه‌های تیوا، گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته از آغاز به ‌کار جشنواره سی و سوم، اکران‌های آنلاین فیلم‌ها ، پوشش نشست‌ها و برنامه‌ها و نیز تولیدات انجام گرفته در خانه اجرایی جشنواره ارائه دادند.

در بخشی دیگر از بازدید علیرضا تابش از «تیوا» به تبادل نظرها در زمینه فعالیت اجرایی پلتفرم‌ها در جشنواره‌های مشابه پرداخته شد.

تلویزیون تعاملی تیوا، در سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، یکی از بسترهای برخط نمایش آثار و برنامه‌های این رویداد سینمایی است.

سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۷ مهر تا ۲ آبان به شیوه مجازی و به دبیری علیرضا تابش برگزار می‌شود.١٨:٤٥ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٨٧٠٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٩٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است