سه شنبه ٠١ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

از 11 تا 26 آبان‌ماه ؛

جشنواره موسیقی امیرجاهد در برج آزادی برگزار می‌شود

سینمای نو > سرویس موسیقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی برج آزادی، برگزاری این جشنواره همزمان در برج آزادی تهران ، خانه‌موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد ، و سرای ابوذر می‌باشد که بخش عمده آن در برج آزادی است. همچنین هیئت داوران جشنواره نیز به تأیید خانه موسیقی خواهد رسید. متولیان اصلی این دوره از جشنواره ، خانه‌موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد، خانه موسیقی ایران و برج آزادی هستند.

این دوره از جشنواره در چهار بخشِ تکنوازی، دونوازی، اجرای گروهی و پژوهش برگزار خواهد شد. همچنین کار ویژه‌ای که قرار است در این دوره برگزار شود، اضافه‌شدن بخشی به نام استعدادهای درخشان است. به این صورت که تعدادی از برگزیدگان بخش تکنوازی و دونوازی وارد بخش استعدادهای درخشان خواهند شد و برگزیدگان این بخش‌ با نظر هیئت داوران بوده  و در مراسم اختتامیه اعلام خواهند شد. پس از اعلام نهایی، متولیان جشنواره تحت عنوان حامیان جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد در کنار این افراد خواهند بود و از آن‌ها در بخش‌های «آموزش»، «تهیه موزیک ویدئوها» به صورت ماهیانه و فصلی و... حمایت خواهند کرد.

رویکرد اصلی جشنواره حمایت از جوانان است اما در این دوره رده‌های سنی مختلفی (9 تا 40 سال) حضور دارند.

جشنواره ژانرهای مختلفی همچون موسیقی ایرانی (دستگاهی و نواحی)، کوبه‌ای، کلاسیک غربی، و پاپ را در برمی‌گیرد و بخش پژوهش و نظری موسیقی نیز برگزار خواهد شد. هیچ محدودیتی در سازهای شرکت‌کنندگان وجود نداشته است.

جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد ، از 11 تا 26 آبان‌ماه در سالن اصلی برج آزادی اجرا می‌شود.
دانلود فايل : jahed_barnameh.jpg ( 156KB )


١٥:٤٠ - چهارشنبه ١٠ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٥٧٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٦٧سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است