دوشنبه ٢٧ فروردين ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در چهارمین دوره برگزاری ؛

ثبت نام دوره جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد تمدید شد

سینمای نو > سرویس موسیقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، مهدی مساح بیدگلی دبیر اجرایی چهارمین دوره جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد از تمدید ثبت نام این جشنواره خبر داد.

بیدگلی گفت: ثبت نام این دوره که قرار بود در ۳۰ دی ماه به اتمام برسد با توجه به درخواست های متوالی به مدت یک ماه تمدید شد و متقاضیان حداکثر تا پایان بهمن ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره (خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد) ارسال نمایند.

دبیر اجرایی جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد افزود: بررسی آثار و اعلام نتایج اولیه در اسفند ماه سال جاری صورت خواهد پذیرفت و زمان اجرای صحنه ای برگزیدگان نیز در سال ۱۴۰۱ متعاقبا اعلام می گردد.

این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد محمدعلی امیرجاهد در دو شاخه موسیقی سنتی (دونوازی- اجرای گروهی - آواز) و موسیقی کلاسیک (دونوازی- اجرای گروهی - آواز) در رده های سنی الف(7 تا 14 سال)، ب(15 تا 22 سال)، ج (23 تا 30 سال) برگزار می شود.

 متقاضیان با مطالعه آئین نامه و فراخوان جشنواره در سایت خانه موسیقی ایران IRANHMUSIC.IR  و سایت خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد MOEENJAHED.IR می توانند نسبت به تکمیل فرم و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره اقدام نمایند.١٩:٣٩ - پنج شنبه ٣٠ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٩٥٠٣٣    /    تعداد نمایش : ٤٠٨سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است