پنج شنبه ٠٤ مرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در نخستین دوره برگزاری ؛

فراخوان جشنواره عکس معدن منتشر شد

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی       

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، سعید عامری با بیان اینکه خانه معدن ایران به عنوان فراگیرترین تشکل معدنی در بخش خصوصی ایران ، حامی و برگزار کننده نخستین جشنواره ملی عکس معدن خواهد بود افزود: هدف از برگزاری این جشنواره را نشان دادن ظرفیت ها و چالش های پیش رو در راستای چشم انداز معادن ایران در سال 2030 و توسعه پایدار معادن از منظر فرهنگی و هنری دانست.

وی به محورهای هشت گانه این جشنواره اشاره کرد و یادآور شد که جشنواره در دو بخش عکس مستند (تک عکس و مجموعه ) و بخش خلاقانه (فوتو مونتاژ ) برگزار می‌شود.

وی از عکاسان خواست برای دریافت فراخوان ، ارسال عکس و اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس www.madanpix.ir مراجعه کنند. لازم به یاداوری است که اولین جشنواره عکس معدن ایران با همکاری سایت www.1pix.ir و در بستر این سایت اجرا می شود.

دبیر اولین جشنواره ملی عکس معدن از ساعد نیک ذات ، ساتیار امامی و آرش حمیدی به عنوان داوران و محمدرضا بهرامن به عنوان داور کارشناس این جشنواره نام برد.

ساعد نیک ذات متولد 1342 در بوشهر است . رئیس انجمن عکاسان ایران تا سال 92 ، عضو انجمن فیلمبرداران ایران ، مدرس دوره عکاسی و فیلم برداری در دانشگاه ها از سوابق هنری ایشان است .

ساتیار امامی متولد 1354 در بندرگز است . عکاسی خبری و مستند ساز ، دبیر عکس اسبق روزنامه های کارگزاران ، همشهری ، جام جم و مدیر سایت گیتی ایمیج است

آرش حمیدی متولد 1362 در بیرجند می باشد. مدرس و کارشناس ارشد پژوهش هنر ، داور و برگزیده جشنواره های داخلی و خارجی را در کارنامه خود دارد

محمدرضا بهرامن متولد 1328 در تهران است. وی رئیس هیات مدیره خانه معدن ایران ، عضو اسبق هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران و عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران ، ایران و فارس و همچنین مدیر مسئول نشریه سنگ و معدن می باشد.

دبیر این جشنواره با اعلام نگاه مثبت مجموعه خانه معدن ایران به عنوان یک تشکل خصوصی حامی فرهنگ و هنر از فعالیت ها و مدیریت این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.١٥:٥٥ - چهارشنبه ٨ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٦٢٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٤گالری ها


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است