سه شنبه ٠٥ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی ؛

مراسم پایانی جشنواره دوسالانه هنرهای تجسمی کانون اسفند برگزار می‌شود

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی       

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون ، فراخوان این رویداد هنری با موضوع «زندگی جاری‌ست...» از برنامه‌های مصوب معاونت فرهنگی کانون در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، سفالگری و مجسمه‌سازی، عکاسی و هنرهای بومی و سنتی، در تابستان امسال منتشر شد و بر اساس آن تمامی کارکنان کانون اعم از مربیان هنری، کارشناسان مسئول هنری و کارشناسان هنری و سایر همکاران فرهنگی، ادبی، اداری، خدمات، مدیران و معاونان می‌توانستند در این رویداد شرکت کنند.

این فراخوان با هدف فراهم‌آوردن زمینه برای کشف،پرورش و شکوفایی خلاقیت‌های هنری همکاران و همچنین شناسایی مربیان و کارشناسان خلاق در رشته‌های هنری، ایجاد زمینه ارتقاء مهارت و توانمندی مربیان، ایجاد فضای رقابت سالم بین همکاران مراکز کانون، تشویق و انگیزه‌بخشی و انعکاس توانمندی و انعکاس ظرفیت‌های هنری همکاران کانون، منتشر شد.

برگزیدگان این جشنواره در روزهای آینده پس از مرحله نهایی داوری، معرفی خواهند شد.

قرار است آیین پایانی هفتمین دوسالانه هنرهای تجسمی همکاران در اسفند سال جاری برگزار شود و آثار برتر در قالب نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار گیرد.

گفتنی است فعالیت هنرهای تجسمی در شاخه‌های نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، عکاسی و هنرهای بومی و سنتی از جمله فعالیت‌های قدیمی و پر مخاطب در مراکز کانون است و دوسالانه‌های هنرهای تجسمی در دو بخش اعضا و مربیان، از سوی مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون هر دو سال یک بار برگزار می‌شود. در بخش اعضا تاکنون هشت دوره و در بخش مربیان تاکنون شش دوره برگزار شده است.١٥:٥٥ - دوشنبه ٢٤ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٠١١٣٩    /    تعداد نمایش : ٣٤٢گالری ها


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است